תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

אסתטיקה של החיוך

אסתטיקה של החיוך – מי לא רוצה חיוך של מיליון דולר?

החיוך היא כרטיס הביקור שלכם. חיוך זוהר וכובש לבבות פותח דלתות, מעניק ביטחון עצמי ועוזר בכל דבר. לא כולם נולדו עם חיוך של מיליון דולר. ד"ר יורם מילר, מומחה בתחום האסתטיקה של החיוך, יכול לעזור גם למי שלא ניחן בחיוך זוהר ובשיניים בוהקות ויפות. אם החיוך חשוב לכם, צרו קשר, ד"ר מילר ישמח לעזור גם לכם.

מהם העקרונות לחיוך זוהר?

לחיוך מושלם יש כמה עקרונות הנשענים על יסודות האסתטיקה.

נסו לדמיין קו מאוזן המחבר בין זוויות העיניים. החיוך המושלם יהיה מקביל לקו הדמיוני.

חיוך צריך להיות סימטרי. דמיינו קו העובר בין המצח, דרך האף ומגיע למרכז הסנטר. זהו ציר הסימטריה של הפנים. אם החיוך שלכם לא סימטרי, רפואת השיניים האסתטית תוכל לעזור לכם. רופא השיניים המומחה יצור סימטריה בין שתי השיניים הקדמיות והמרכזיות לבין שאר השיניים הקרובות אליהן. הסוד הוא שככל שמתרחקים מקו האמצע, חוסר הסימטריה מורגש פחות.

קו החיוך הוא מרכיב מרכזי של החיוך. זהו קו דמיוני המחבר בין משטחי הלעיסה של מערכת השיניים העליונות כאשר קצות השיניים העליונות משרטטות את הקו. קו זה נקרא קו החיוך הקשתי. כאשר קו החיוך הקשתי מושלם הוא מעניק מראה צעיר ומדגיש את הנעורים. כאשר קו החיוך שטוח הוא יוצר מראה מבוגר ושחוק.

חיוך עמוק הוא חיוך שבו אתם מחייכים בפה מלא וחושפים את כל השיניים מהשיניים הקדמיות ועד האחוריות, זהו החיוך המושלם הכובש לבבות. כדי לחייך חיוך מלא יש להקפיד על הבריאות ועל האסתטיקה של כל השיניים, כולל השיניים האחוריות.

אמברוזות הם הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. אמברוזות הן החללים המשולשים הקטנים הנמצאים בין קצות השיניים. שיניים ללא אמברוזות נראות כמו קלידי פסנתר. האמברוזות צריכות להיות מזעריות בין שתי השיניים הקדמיות ורחבות יותר ככל שמתקדמים אל עבר השיניים האחוריות.

שיניים בעלות פרופורציות נכונות תורמות לחיוך מושלם. חייבת להיות פרופורציה בין הרוחב לבין האורך של כל שן ושן. אם אין לכם פרופורציה בין השיניים באופן טבעי, רופא השיניים יוכל לסייע לכם.

גם לשפתיים יש השפעה על החיוך

יחסי הגומלין בין השפתיים לבין השיניים משפיעים מאוד על האסתטיקה של החיוך. רופא השיניים אינו יכול לעצב מחדש את השפתיים, אך "תיקונים" קלים באסתטיקה של השיניים ישפיעו על השפתיים ויתרמו לחיוך המושלם.

אם שתי השיניים הקדמיות קצרות מהשיניים שעל ידן ביחס לקו השפה התחתון, אפשר להאריך את השיניים הקדמיות באמצעות הדבקה של חזיתיות מחרסינה. הדבקת הציפוי אינה מזיקה לשיניים והיא תורמת לעיצוב השפתיים ולחיוך מושלם.

קשת השיניים צריכה להיות מקבילה לקו השפה התחתונה. אם יש ליקויים במבנה השיניים, זה עלול להתבטא בחיוך. בעזרת תיקונים מזעריים כמו ציפוי שיניים או תיקונים באמצעות חומרים מרוככים אפשר לשפר את המראה האסתטי של השפתיים ושל החיוך.

גובה השיניים קובע את מידת היצמדות השפתיים זו אל זו. שיניים רחוקות זו מזו יוצרות שפתיים מכווצות עם קמטים מסביב לפה. גם שיניים חסרות בלסת העליונה או התחתונה יוצרות מראה של שפתיים מכווצות. לרופא השיניים יש אמצעים איך לסגור את הרווחים בין השיניים ואיך להשלים את השיניים החסרות. לאחר מספר טיפולים, החיוך שלכם ייראה זוהר והשפתיים מושכות יהיו רפויות ונעימות למראה.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube