תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים – בריאות ויופי נפגשים

בעידן המודרני הכול שמים דגש על מראה אסתטי והופעה נאה. שיניים בריאות ולבנות נחשבות לסמל של בריאות יופי וטיפוח. לאורך כל ההיסטוריה אנשים רבים עשו מאמצים ניכרים כדי שהחיוך שלהם יהיה בוהק וזוהר. היום, גם אתם יכולים, טיפולי שיניים אסתטיים לא נועדו רק לבעלי ההון. אם גם אתם חולמים על שיניים בריאות וחיוך זוהר וכובש לבבות, ד"ר יורם מילר יוכל לעזור לכם!

לא כולם נולדו עם שיניים מושלמות, אך לכולם אפשר לעזור!

כולנו נולדנו עם שיניים לבנות, אך במשך השנים, מסיבות שונות, השיניים הוכתמו או ששינו את צבען. הלבנת שיניים היא הדרך היעילה והקצרה ביותר להחזיר את המראה הבוהק לשיניים.

 הלבנת שיניים מתבצעת בשתי שיטות. בשיטה הראשונה מבצע הרופא הלבנת שיניים באמצעות חומר כימי במרפאה. זהו תהליך קצר וכבר לאחר שעה השיניים יראו לבנות, יחסית, ובוהקות. השיטה השנייה היא באמצעות סד שבונה רופא השיניים. הסד מתאים לכל מטופל באופן אישי והוא מרכיב אותו על השיניים במשך כמה שעות ביום, בהתאם להוראות הרופא. בתוך הסד יש חומר הלבנה המלבין את השיניים באופן איטי. בדרך זו קל יותר לשלוט על התוצאה הסופית. אם יש צורך בהלבנה עמוקה יותר, ירכיב המטופל את הסד מספר שעות או ימים רב יותר.

לא תמיד הלבנת שיניים יכולה להלבין כל שן. במקרים מסוימים ימליץ הרופא על הרכבת כתר על השן כדי להעניק לה מראה אסתטי ולהסתיר פגמים וכתמים בשן.

ציפוי שיניים או איחוי שיניים נועד להסתרת כתמים א פגמים בשן

איחוי זוהי דרך מהירה ונטולת כאבים לביצוע תיקונים זעירים בשיניים כמו השלמת חלק חסר בשן או מילוי בין רווחים ועוד. באיחוי שיניים משתמשים בממרח פלסטי לבן הנקרא שרף מורכב. את החומר מניחים על השן והוא מתקשה באור. את חומר השרף אפשר להתאים לצבע השיניים ולצורתן.

ציפוי שיניים עשוי מקליפות דקיקות של חרסינה או אמייל המוצמדות לקדמת השן. ציפוי השיניים נועד להסתיר פגמים בשן כמו שן שבורה או סדוקה, שן ששינתה את צבעה או  בעלת כתמים, לסגירת רווחים או לשיניים בלתי אחידות בגודלן.

כדי להדביק את הציפוי יש להסיר שכבה דקה מזגוגית השן כדי לאפשר מקום להדבקת הציפוי. את הציפוי מייצרים בהתאמה אישית לשיניו של המטופל מתוך שימת דגש על גוון השיניים ועל צורתן.

כתרים נועדו לתמוך בשיניים חלשות כמו למשל אחרי טיפול שורש או גם לשיפור המראה האסתטי, להסתרת כתמים, שברים או סדקים. יש סוגים שונים של כתרים, כתר חרסינה הוא הכתר הנפוץ ביותר, האסתטי ביותר והיקר ביותר. רופא שיניים מקצועי ידע להתאים לכל מטופל את הכתר המתאים בהתאם למצב השיניים ולתקציב של המטופל.

 אחוזי ההצלחה של הטיפולים האסתטיים גבוהים מאוד, אך הם תלויים במיומנות ובמקצועיות של הרופא. מדע הרפואה בתחום טיפולי השיניים האסתטיים מתפתח כל הזמן. רק רופא שיניים שצבר ניסיון, ידע רב ומתעדכן בכל החידושים ידע לבצע טיפולי שיניים בהצלחה, טיפולים אסתטיים שישמרו על שיניים בריאות ויפות.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube