תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

טיפולי שיננית

טיפולי שיננית – למה חשוב לבקר אצל השיננית?

שיניים בריאות הן מדד חיצוני לגוף בריא. שמירה על בריאות השיניים והיגיינה של חלל הפה ימנעו בעיות בריאות רבות. השיניים שלנו יקרות וזקוקות לטיפול יום יומי, ובניגוד לאיברים אחרים בגוף, שיניים חדשות לא צומחות וכל שן שאבדה, אבדה לתמיד. החיידקים בפה עלולים לחדור לכלי הדם של החניכיים, למחזור הדם הכללי ולפגוע במערכות נוספות בגוף כמו למשל בעיות לב, החלשת מערכת  החיסון ולפגיעה במערכת העיכול.

שש סיבות שישכנעו אתכם לבקר אצל השיננית

טיפולי שיננית עוזרים לשמור על סביבת פה בריאה אסתטית ונקייה. השיננית עוקבת אחרי מצב הפה תוך כדי הטיפול ויכולה להתריע בפנינו על בעיות המצויות בסביבת הפה, להנחות אותנו על דרך הטיפול הנכונה ולהפנות לרופא המתאים. השיננית תדע לאתר חורים בשיניים, מחלות חניכיים, עששת וגם סימנים לסרטן הפה. בכל בעיה ובכל מצב חשוב מאוד לגלות את הבעיה מוקדם כדי למזער עד כמה שאפשר את הנזק לחלל הפה.

דלקות חניכיים מאופייניות בנפיחות, דימומים ולעתים גם בריח רע מהפה. דלקות חניכיים לא מטופלות יגרמו למחלות חניכיים. השיננית משתמשת בציוד מיוחד, מטפלת באזור שמסביב לשן ונלחמת בדלקות. לפעמים הטיפול יכול לגרום לדימומים, אך הם ייפסקו לאחר זמן קצר.

על השיניים מצטברת שכבת אבנית. השכבה נוצרת בעקבות הצטברות חיידקים על השן ותהליכים טבעיים של הסתיידות השן. האבנית גרמת למראה לא אסתטי של השן ולשינויי הגוון מלבן לצהוב – אפור. אך נוסף על הפגיעה האסתטית, האבנית עלולה לגרום לדלקות חניכיים, למחלות חניכים לבעיות נוספות כמו נסיגת חניכיים וספיגת עצם. טיפול קבוע אצל השיננית יסיר את האבנית ללא פגיעה בשן וימנע מראה אסתטי לא נעים ובעיות רפואיות.

מסביב לכל שן יש חניכיים העוטפים אותה. לחללים אלו חודרים חיידקים ושאריות מזון שצחצוח שיניים רגיל לא יצליח לסלק אותם. השיננית מבצעת את פעולת ריקון החללים ויודעת להנחות את המטופלים איך לרוקן את החללים בעצמם על בסיס יום יומי.

טיפולי שיננית יעניקו לשיניים שלכם מראה אסתטי ונעים. ניקוי שיניים יסודי, הסרת אבנית ופוליש לשיניים יעניקו לכם  חיוך זוהר, בוהק יותר ולבן יותר. שינניות רבות מעניקות לשיניים טיפול פלואוריד המגן על השיניים ומחזק אותן.

צוות השינניות במרפאתו של ד"ר יורם מילר צברו ניסיון רב ומיומנות מקצועית גבוהה. ניקוי שיניים קבוע במרפאה של ד"ר מילר ימנע מכם בעיות שיניים וחניכיים, בהווה וגם בעתיד.

באדיבות דר' יורם מילר – מרפאות שיניים בזכרון יעקב

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube