תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

כך תשיגו חיוך שווה מיליון דולר

כך תשיגו חיוך שווה מיליון דולר

כולנו רוצים חיוך מושלם, וכיום לכל אחת ואחד יש את האפשרות להשיג אותו. טיפולי אורתודנטיה, הלבנת שיניים או טיפול לשיקום הפה, ישנן הרבה מאוד דרכים להגיע אל החיוך הנכסף החושף סט שיניים לבנות, נקיות וישרות, וגם אם אתם חושבים שהעסק "גמור" ולעולם לא תוכלו להתגאות בחיוך שלכם, אל תאמרו נואש. יש פיתרון לכל מצב.

אם החלטתם שאתם מוכנים לשנות את אורח חייכם, להפסיק לעשן, להוריד בכמויות הקפה ולהתחיל להשקיע בשיניים שלכם, מקומכם כאן.

איזה טיפול הכי יתאים לי?

לכל אחד טיפול המתאים לו. את אופי וסוג הטיפול קובעים לפי מצב השן והפה, וכמובן, לפי התוצאה אליה רוצה להגיע הלקוח. לרוב, הטיפולים יסתכמו בטיפול הלבנה או ציפוי לשן, אולם מטופלים אשר מצבן הבריאותי של השיניים שלהם בכי רע, ייתכן וייאלצו להתחיל בטיפול מתמשך של שיקום הפה.

אלו סוגי טיפולים ישנם

במידה ותרצו להלבין את שיניכם, לאחר טיפול הסרת אבן מהשיניים ניתן לבצע טיפול הלבנה וישנן שתי שיטות בהן אפשר להגיע לשיניים לבנות: האחת היא שיטה ביתית הנקראת שיטת הסדים. בשיטה זו תקבלו מהרופא תבנית מחומר מיוחד וכמובן חומר מלבין, ומלבד ביקורים במרפאה לחידוש החומר המלבין, שאר הטיפול קורה בזמן השינה.

שיטת ההלבנה השנייה היא טיפול במרפאה עצמה עם נורת אור אולטרה סגול. שיטה זו מהירה יותר, אולם גם בשיטה זו יש צורך בטיפול משלים של כשישה או שבעה טיפולים בשיטת הסד.

יש לציין כי טיפולים אלו מתאפשרים בתנאי ששיני המטופל במצב בריאותי טוב.

במידה ואתם מעוניינים בשיניים ישרות, הרופא יוכל ליישר לכן אותן בשיטת יישור מיוחדת, היא שיטת יישור שיניים שקוף. שיטה זו היא בראש ובראשונה היגיינית ונקייה יותר, אולם היא גם תאפשר לאנשים אשר חשים מבוכה מטיפול שיניים שכזה ליישר את השיניים ללא חשש מכך שמישהו יבחין תוך כדי הטיפול.

שיקום הפה

בזכות הטכנולוגיה והרפואה המתקדמות ביותר של היום, ניתן לשקם את הפה, או במילים אחרות להחזיר אותו למצבו הטבעי והבריא שבו הוא אמור להיות. על ידי טיפולים אלו ניתן להשלים שיניים חסרות ואף לסתות שלמות שהיו ואינן.

בזכות טיפולים אלו אין צורך בשיניים תותבות כפי שהיה בעבר ובגללן אנשים צעירים בעבר אף היו נמנעים מטיפולים שכאלו, והיתרון הגדול ביותר הוא שתוך זמן קצר במיוחד ניתן לחזור לאיכות חיים מלאה של אכילה ושתייה ללא כאבים.

בעזרתם של שתלים דנטליים שעשויים בבסיסם מטיטניום, שכמובן לא מחלידה, והגוף שלנו אינו דוחה אותה כלל וכלל. בנוסף כל הטיפולים מלווים בטיפולים תרופתיים המקלים על הכאבים ועוזרים לגוף להתאושש במהרה ולחזור לשגרה. כלל הטיפולים הם ללא סיכונים כלל.

משך כלל הטיפולים הוא יחסית ארוך, ובמקרה של שיקום כלל חלל הפה ניתן להגיע למספר חודשים, אולם לאחר מכן זוכים באיכות חיים – לכל החיים.

 

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube