תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

מרפאת שיניים באור עקיבא

מרפאת שיניים באור עקיבא

מחפשים רופא שיניים באור עקיבא ?
צריכים מרפאת שיניים עם יחס אישי וחם ?
רוצים לגמור עם החרדות מרופא השיניים ולפגוש סוף סוף את הרופא שישבור את מעגל הפחד ?
מרפאת שיניים באור עקיבא תחת ניהולו של ד"ר מילר הוא בדיוק המקום המושלם בשבילכם.

דברים שכדאי שתדעו על מרפאת שיניים באור עקיבא

מרפאת השיניים מנוהלת על ידי ד"ר מילר ומתופעלת על ידי צוות רופאים וסיעות מובילים ומקצועיים. המרפאה מאובזרת במיטב הציוד המתקדם ביותר, וזאת במטרה לספק לקהל הפציאנטים שלנו את הטיפול המקצועי והמקיף ביותר.

הרפאה שמה לה לדגל את השירות ולכן אנו עובדים תוך מתן מענה מקיף, קשב מלא והמון אמפתיה וחום עם הפציאנטים שלנו.

בריאות הפה והשמירה עליה חשובה ביותר, אלא שאנשים רבים נמנעים להגיע אל רופא השיניים מתוך פחד וחששות. אצלינו במרפאה תקבלו את הטיפול המסור והאנושי ביותר, ופחד מרופאי שיניים לא יהיה עוד מנת חלקתכם.

בריאות הפה במרפאת שיניים באור עקיבא

בריאות הפה הוא תחום רחב מאוד הכולל בעיות שיניים, חניכיים, ביקורת ותחזוקה, פרוצדורות כירוכגיות וכך גם מגוון רחב של פעולות אסתטיות שונות. השיניים שלנו, מעבר להיותן פונקציונאליות- הן ממלאות גם תפקיד אסטתי חשוב מאוד, ולטובתכם עומדות מגוון פרוצדורות אסתטיקה כגון יישור והלבנה של שיניים.

מרפאת שיניים באור עקיבא היא מרפאה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ומעבר לצוות הרפואי המקצועי והמיומן שממתין לכם במרפאה תוכלו להנות ממרפאה חדישה ומקסימה שמאובזרת במיטב הציוד המתקדם בעולם.

במסגרת הטיפולים השונים במרפאה תוכלו להנות מתהליך מקצועי ומקיף הכולל מענה לכל הדרישות והצרכים של חלל הפה והלסת שלכם. הטיפול יחל כמובן בבדיקה מקיפה של מצב הפה ובניית תוכנית מפורטת שתוצג לכם לפני תחילת הטיפול.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube