תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

מרפאת שיניים יוקנעם

מרפאת שיניים יוקנעם

לפני שיהיה מאוחר מדיי, אנו מזמינים אתכם להגיע לביקורת ובדיקה של מצב הפה שלכם, לקבל שירות מכל הלב ולהבטיח שהפה שלכם יהיה מושלם לקראת השנה החדשה.

מרפאת שיניים יוקנעם מספקת טיפולי שיניים תקופתיים, כירוכגיים ואסתטיים ומעניקה טיפול מקיף ושלם לילדים ומבוגרים.

מרפאת שיניים יוקנעם המנוהלת על ידי ד"ר מילר מספקת מענה דנטלי על כל סוגיו ורבדיו, המבוסס על המכשור המתקדם והמקצועי ביותר בשוק המבוצע על ידי צוות רפואי מיומן, מקצועי ואנושי.

בין אם אתם זקוקים לביקורת, ניקוי אבן, טיפולי סתימות או יישור שיניים, הלבנה, השתלות, ניתוחי חניכיים או כל פרוצדורה אחרת- אנו עומדים לרשותכם בכל עת.

אופן הטיפול במרפאה

מרפאת שיניים יוקנעם הינה מרפאה מובילה בתחומה, ונתמכת על צוות רופאי שיניים וסייעות מקצועיים. המרפאה מאובזרת בציוד המתקדם ביותר ומספקת צילומים ובדיקות מקיפות.

במסגרת הפתרונות אותן מעניקה מרפאת שיניים יוקנעם תוכלו להנות גם מטיפולים שיניים אסתטיים הכוללים הלבנת שיניים, יישור שיניים,השתלות, תותבות, כתרי חרסינה ללא מתכת ועוד.

הטיפול במרפאת שיניים יוקנעם יחל קודם כל בבדיקה מקיפה התתבצע על ידי הרופא המטפל לצורך קבלת מצב מדוייק של מצב הפה, לאחריו תבנה תוכנית טיפולים בהתאם למצב הפה ולצרכים שעולים מכך. בסיום התוכנית תבנה הצעת מחיר ורק לאחר מכן ניתן יהיה להתחיל בתהליך הטיפול.

מרפאת שיניים יקנעם מזמינה אתכם לשמור על הפה והשיניים שלכם ולהגיע לביקורת תקופתית של לפחות אחת לשנה, על מנת להבטיח שמירה על שיניים לבנות ובריאות.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube