תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

עיצוב מחדש של החיוך

עיצוב מחדש של החיוך – כל מה שרציתם לדעת!

ממחקר שנערך לאחרונה עולה כי שבעים וחמישה אחוז מהאנשים אינם מרגישים נוח לחייך בתמונה, ארבעים וחמישה אחוז שופטים בני אדם לפי החיוך שלהם, שבעים וחמישה אחוז מהנשאלים חושבים שחיוך יפה פותח דלתות ומעל לשישים וחמישה אחוז בטוחים כי חיוך כובש לבבות יביא להישגים בתחום הרומנטי. אם גם לכם חשוב לחייך חיוך זוהר וכובש לבבות, צרו קשר עם ד"ר יורם מילר, המומחה המוביל בתחום האסתטיקה של החיוך, וכבר מחר יהיה להם חיוך זוהר, בוהק וכובש כל לב.

איך לעצב את החיוך מחדש?

 ד"ר יורם מילר, מומחה בתחום האסתטיקה של החיוך, מסביר כי יש מספר שיטות לעיצוב מחדש של החיוך, כל שיטה מותאמת לבעיה שונה.

שיניים סדוקות או שבורות אפשר לתקן במספר שיטות, בהתאם לתקציב ובהתאם לנזק שנגרם לשיניים. יש אפשרות לתקן שיניים שבורות או סדוקות באמצעות כתרי חרסינה, יש אפשרות לעצב אותן באמצעות ציפוי חרסינה ולעתים נדרשת רק השלמה של חלק מהשן, השלמה שאותה אפשר לבצע באמצעות ציפוי קומפוזיט, חומר המשמש לסתימות לבנות. קומפוזיט זהו חומר אסתטי, מבודד מקור ומחום, לא רעיל ועמיד לאורך זמן רב. ציפוי קומפוזיט נחשב לציפוי הזול ביותר מבין סוגי הציפויים האחרים.

אם חסרות לכם שיניים בפה או אם יש לכם רווחים גדולים ולא מחמיאים בין השיניים, אפשר לעצב אותן מחדש בשיטות שונות, באמצעות שתלים דנטאליים, באמצעות גשרים, באמצעות ציפוי שיניים או שיניים תותבות. רווחים בין השיניים אפשר לסגור היטב ויפה עם ציפוי שיניים. יש סוגים שונים של ציפוי, ד"ר יורם מילר ידע לבחור עבורכם את ה ציפוי המתאים ביותר.

אם אתם סובלים מחשיפת שיניים בזמן החיוך, אפשר לתקן זאת באמצעות עיצוב חניכיים בלייזר.

אם אתם לא אוהבים את הגוון של השיניים, אם השיניים שלכם צהובות, מוכתמות ובעלות מראה בלתי אסתטי, הלבנת שיניים תפתור את הבעיה. יש  שיטות שונות של הלבנת שיניים, רופא שיניים מיומן ומקצועי ידע להמליץ לכם על שיטת ההלבנה האפקטיבית והמתאימה לכם ביותר.

אם קו החיוך שלכם עמוק או אם השפתיים שלכם איבדו את המלאות ואת החושניות שלהן, הזרקת בוטוקס תפתור את הבעיה.

אם השיניים שלכם עקומות או בעלות רווחים, אם חלק מהשיניים "עולות אחת על השנייה", יישור שיניים דנטאלי יפתור את הבעיה ויעניק לכם שיניים ישרות ואסתטיות.

 אם החלטתם לבחור בהשתלת שיניים, כדאי לבחור כתרי זרקוניה, במיוחד לשיניים הקדמיות. כתרי זרקוניה אומנם יקרים יותר, אך הם מעניקים מראה אסתטי מושלם. הכתרים עמידים, חזקים ואינם מקרינים צבע אפרפר על החניכיים.

בעידן המודרני, בעידן שבו קיימות טכנולוגיות חדישות המסוגלות לפתור בעיות דנטאליות רבות ולהעניק לכל אחד חיוך זוהר וכובש לבבות, חבל שתסתובבו עם חיוך בלתי אסתטי. צרו קשר עם ד"ר יורם מילר, המומחה המוביל בתחום האסתטיקה של החיוך, והצטרפו אל אינספור הלקוחות המרוצים.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

באדיבות דר' יורם מילר – מרפאת שיניים בזכרון יעקב

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube