תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

ציפוי שיניים

ציפוי שיניים, הלבנת שיניים –  מעשי קסמים בדרך לחיוך זוהר!

חיוך הוא אחד מהבעות הפנים הנפוצות ביותר. אינספור מחקרים נערכו על אודות החיוך והשורה האחרונה היא כי חיוך אסתטי ונעים כובש לבבות, פותח דלתות ומשפיעי על המחייך ועל סביבתו . ד"ר יורם מילר, מומחה בתחום האסתטיקה של החיוך, מסביר כי במאה העשרים ואחת אין סיבה להסתובב עם חיוך בלתי נעים ובלתי אסתטי. קיימות שיטות רבות לעיצוב מחדש של החיוך, אחת מהן תתאים גם לכם. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

 החיוך – שלושה דברים שתופתעו לדעת

לחיוך כובש בפה מלא יש השפעה על טון הדיבור. אדם יכול לזהות, גם באמצעות שיחת טלפון, אם האדם שאתו הוא מדבר, מחייך בעת השיחה. אמי דראהוטה מאוניברסיטת קנזס ערכה מחקר מקיף על החיוך ועל תועלותיו. היא מסבירה כי לאנשים מחייכים יש קול מחויך, קול נעים שעוזר להם לכבוש את האדם שאתו הם מדברים.

במחקר שנערך באוניברסיטת קנזס בדקו החוקרים איך חיוך משפיע על התמודדות עם מצבי משבר ולחץ. המחקר כלל מאה שישים ותשע נבדקים שחולקו לשלוש קבוצות, לכל קבוצה הותאם סוג אחר של חיוך, חיוך סטנדרטי, חיוך ניטראלי וחיוך אותנטי.

משתתפי המחקר למדו לעטות על פניהם סוגים שוני של חיוכים. לאחר שלמדו לחייך, בהתאם להנחיות, ניתנו להם מטלות שמטרתן הייתה לגרום להם למצבי משבר ולחץ.

 תוצאות המחקר לימדו כי לסוג החיוך יש השפעה על מצבו הגופני של האדם. הקבוצה שחייכה חיוך אותנטי דיווחה על קצב לב נמוך לאחר ביצוע המטלות. המשמעות היא שהם התאוששו מהר יותר מתחושת הסטרס שפקדה אותם.

מסקנה נוספת של המחקר הייתה כי חיוך במצבי משבר ולחץ מסייע להפחית את תחושת המתח. מניסוי זה למדו החוקרים על השפעתו של החיוך. אם אתם מחייכים בפה מלא וללא חשש בכל מצב, תוכלו לצאת גם ממצבי לחץ ללא נזקים בריאותיים וחברתיים. החיוך, טוענים החוקרים, גורם לכם להרגיש טוב, משפיע גם על סובבים אתכם ומרגיע את האווירה.

מודעים להשפעת החיוך? – צרו קשר עם ד"ר יורם מילר ותתחילו לחייך!

ד"ר יורם מילר, מומחה מוביל בתחום האסתטיקה של החיוך ממליץ על שני טיפולים מהפכניים שיעניקו לכם חיוך זוהר, כובש ובריא.

הלבנת שיניים – מי לא מסתכל בראי לפחות פעם אחת ביום ואומר לעצמו: "אילו היו לי שיניים זוהרות, הייתי יכול לחייך בפה מלא, כל יום וכל היום". זו לא צריכה להיות משאלת לב, הלבנת שיניים תעניק לכם שיניים לבנות, בוהקות וזוהרות.

יש שיטות שונות של הלבנת שיניים, יש הלבנה באמצעות אור או לייזר המתבצעת בפגישה אחת אצל רופא השיניים, יש ערכה לשימוש ביתי הכוללת סד וערכת הלבנה. את הסד מרכיבים תקופת זמן ובתדירות הנקבעת על ידי הרופא ומטמיעים בתוכו חומר הלבנה לפי המינון של הרופא. כעבור מספר שבועות עד חודשים תיהנו משיניים זוהרות.

ציפוי שיניים מיועד לפתור בעיות כמו שיניים שבורות או סדוקות, רווחים בין השיניים, מראה שיניים לא אחיד באורך או ברוחב ועוד. יש סוגים שונים של ציפוי שיניים, ד"ר יורם מילר ישמח להמליץ לכם על אודות הציפוי המתאים.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube