תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

רופא שיניים בבנימינה

 רופא שיניים בבנימינה – הכול על יישור שיניים בגיל צעיר

טיפול אורתודנטי אפשר לעבור בכל גיל, גם בגיל מבוגר, אך ככל שנקדים לבקר אצל האורתודנט, כך אפשר יהיה לאתר בעוד מועד את הבעיות ולפתור אותם בזמן קצר יותר ובטיפולים פחות מורכבים ומסובכים. אגודת האורתודנטים האמריקאית מדווחת כי למעלה מחמישים אחוז מהילדים בארצות הברית נזקקים לטיפולים אורתודנטים, בישראל אין נתונים רשמים, אך נראה שהמספרים דומים. אם אתם מחפשים רופא שיניים בבנימינה, כדאי לכם להגיע אל מרפאתו של ד"ר יורם מילר. אינספור ילדים ונערים טופלו בהצלחה במרפאה שלו, ובניהם ילדים נערים רבים שהגיעו אפילו מרחוק.

יישור שיניים בגיל צעיר – טיפול המשלב בריאות וגם יופי

בעידן שבו כל אחד ואחת רוצים להיראות הכי טוב שאפשר, אסור לזלזל בטיפולי יישור שיניים גם מהפן האסתטי. רופא שיניים בבנימינה, ובכל מקום, יעניק לילדים חיוך בריא וזוהר שילווה אותם שנים ארוכות, גם בגיל מבוגר יותר.

יישור שיניים הוא לא רק טיפול אסתטי, יש לו חשיבות עצומה גם בפן הבריאותי.

שיניים ארוכות מדי עלולות לחתוך את החניכיים בזמן הלעיסה, שיניים קצרות מדי עלולות לפגוע בתנועות הלסת ולגרום לכאבים.

שיניים עקומות או שיניים בעלות רווחים עלולות לגרום לבעיות בהגייה ולצורת דיבור בלתי מובנת. הן גם עלולות לגרום לשחיקה לא שווה של משטחי הלסת ולגרום בעתיד לבעיות רפואיות.

יישור שיניים יאפשר ריסוק טוב יותר של האוכל, יקל על הלעיסה ועל מערכת העיכול.

 סגירה לא תקנית של השיניים והלסת תגרום לכאבי ראש מתמשכים.

קשה יותר לנקות שיניים בעלות מבנה לקוי. במצב זה עלולות להתפתח בעיות רבות כמו מחלת העששת, מחלות חניכיים וריקבון בשיניים.

רופא שיניים בבנימינה – באיזה גיל מומלץ לבקר אצל האורתודנט

 כבר בגיל צעיר, בגיל שש עד שמונה, חשוב לבקר אצל האורתודנט. כדי לבדוק האם השיניים גדלות באופן תקין, לאתר בעיות אם יש, ואם צריך לטפל בהן. גם אם לא נמצאו בעיות מיוחדות חשוב להגיע לבדיקה אצל הרופא אחת לשנה.

בגיל חמש עד אחת עשרה זה הגיל שבו נמצאות בפה גם שיני החלב וגם השיניים הקבועות. בגילאים אלו חשוב לטפל בבעיות של סטיית לסת תחתונה, בליטה של השיניים התחתונות או צמיחה לא תקינה של השיניים. בגיל זה הגוף נמצא במצב של גדילה ואפשר להשפיע על מקומן של השיניים הקבועות ועל צורת הגדילה של הלסתות.

מגיל אחת עשרה עד גיל ארבע עשרה כבר התחלפו כל השיניים בפה וזה הזמן לטפל בשיניים עקומות, בשיניים בעלות רווחים, בשיניים צפופות ועוד.

מחפשים רופא שיניים בבנימינה? מצאתם! ד"ר יורם מילר טיפל בהצלחה באינספור בעיות ומקרים קלים ומסובכים, הוא ישמח לעזור גם לכם.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube