תפריט

מרפאת שיניים, עזרה ראשונה שיניים

רופא שיניים בפרדס חנה

רופא שיניים בפרדס חנה – איך לבחור רופא מקצועי

טיפולי שיניים לא מקצועיים עלולים להוביל לסיבוכים רבים ולנזקים בלתי הפיכים. כמו שלא נלך לניתוח כירורגי מורכב, לדוגמה, בלי לדעת שאנו  מפקידים את גופנו בידיים הטובות והמקצועיות ביותר, כך גם לא נלך לרופא שיניים שאינו הטוב ביותר. בחירה טובה של רופא שיניים היא אחת הדברים המורכבים ביותר, כדי להקל על הבחירה הבאנו כמה טיפים ועצות ששוות זהב.

רופא שיניים בפרדס חנה – חמישה כללים שיעזרו לכם למצוא את הרופא הטוב מכולם

אל תבחרו רופא שיניים שלא קיבלתם עליו המלצות. בררו בין החברים והידידים על רופאי שיניים מומלצים, שאלו אותם על הרמה המקצועית של הרופא, על היחס שלו למטופלים ועל תנאי המרפאה. אם לא הצלחתם לדלות מספיק מידע מהחברים, היעזרו ברשת האינטרנט. אם, לדוגמה, אתם גרים בפרדס חנה, הקישו במנועי החיפוש: "רופא שיניים בפרדס חנה" ותקבלו מידע רב ועדכני על אודות רופאי השיניים המובילים באזור שלכם. אל תתעלמו מהמלצות שליליות, מספיקה חוות דעת שלילית אחת כדי לא לבחור ברופא השיניים.

רופא שיניים חייב להיות זמין. בררו את הזמינות של הרופא ובדקו מה עושים ולמי אפשר לפנות במצבי חירום.

חשוב לברר האם רופא השיניים חבר בהסתדרות לרפואת שיניים. הרופאים החברים בהסתדרות הרופאים כפופים לתקנון אתי מחמיר, גורם המקטין את הסיכויים לתרמיות. גם במקרה שבו יהיו לכם תלונות על הרופא תהיה לכם כתובת טובה שתוכלו להפנות אליה את התלונה.

אל תתפתו למבצעים או למחירים נמוכים. העלויות של אחזקת מרפאת שיניים גבוהות מאוד ומחירים נמוכים עלולים לאותת על חיסכון בחומרים או שימוש בחומרים מאיכות נמוכה, חיסכון בכלים חד פעמיים, חיסכון בכוח אדם העובד במרפאה ועוד.

חשוב לבדוק את האסתטיות וההיגיינה של המרפאה ושל הציוד. התחילו בחדר ההמתנה, האם הוא נקי ואסתטי, חדר המתנה מוזנח עלול להעיד על רשלנות שתבוא לידי ביטוי גם בטיפול. בדקו גם את הציוד, האם הרופא משתמש בכוסות חד פעמיות ובציוד חד פעמי נוסף, האם הוא מחטא את המכשירים בין מטופל למטופל, האם הרופא לובש סינר, האם הסינר נקי, האם הוא משתמש בכפפות ועוד.

 הפגישה הראשונה עם רופא השיניים משמעותית מאוד, חשוב לעקוב ולראות כמה זמן משקיע הרופא בפגישה הראשונה. האם הוא מבקש לדעת את ההיסטוריה הרפואית שלכם, האם הוא בודק ביסודיות את מצב השיניים, ולא פחות חשוב, האם הוא נחמד וידידותי.

שינוי גודל גופנים
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube